top of page
 • Фото автораTSF

Антологія Doom - локалізація доступна для завантаження!

Слава Україні!

Ми раді повідомити, що роботу над створенням української локалізації до Антології Doom було успішно завершено!


Завантажити локалізації можна тут:

- https://toloka.to/t671030 - повна колекція на сайті "Гуртом Толока" (вимагається реєстрація)

- https://toloka.to/t671029 - окремий українізатор на сайті "Гуртом Толока" (вимагається реєстрація)

- https://tsfukraine.wixsite.com/main/general-catalogue - окремий українізатор у нашому каталозі


"Антологія Doom" - це колекція класичних шутерів від першої особи, що були створені на рушії легендарного "Doom" виробництва id Software. Збірка містить сам "Doom", його продовження "Doom II", додаткові кампанії "TNT" і "Plutonia", сучасну та вельми криваву версію гри під назвою "Brutal Doom", а також "Hexen", "Heretic", і навіть "Chex Quest" - і все це у повному перекладі українською мовою.


Належну роботу колекції забезпечує сучасних рушій GZDoom g4.8.2, завдяки якому гравці зможуть бавитися у будь-яку з наведених вище ігор на сучасних операційних системах, а також ставити поверх свої улюблені модифікації та нові мапи.


DOOM

"Doom" - це гра, що змінила світ бойовиків. Випущена у 1993-му році забавка стала справжньою революцією у жанрі шутерів, подарувавши гравцям небачений до тієї миті реалізм і шалений запал винищення демонічних супротивників.

Гравець отримує можливість втілитися у роль космічного морпіха, який вирушає на захоплену пекельними потворами базу, аби зачистити її від потойбічної зарази. Виконувати це завдання допоможе величезний арсенал, який став стандартом для ігор подібної тематики: від пістолетів до дробовиків, від кулеметів до ракетниць - і навіть більш футуристичної зброї на кшталт плазмової гармати, всі ці забавки швидко лягатимуть до ваших рук, доки демони по той бік прицілу лягатимуть у свіженькі домовини.


Наведена у цій збірці "Ultimate"-версія гри містить усі офіційні епізоди:

- "По коліна у трупах"

- "Пекельні береги"

- "Інферно"

- "Плоть твою поглинуть"


DOOM II

"Doom II" - це епічне продовження попередньої частини, цього разу з купою нових рівнів, монстрів і озброєння. Саме у цій грі вперше з'явився найкращий спосіб блискавично та остаточно "заспокоїти" неприємних оку опонентів: супер-дробовик!

Одного пострілу з цієї крихітки достатньо, аби будь-що навпроти вас припинило своє існування. А охочих загинути стало ще більше: готуйтеся до битви з жахливими демонами-павуками, пекельними лицарями та кулеметниками, що повернулися з потойбіччя!


TNT: EVILUTION

"TNT: Evilution" - перша частина так званого "фінального" Doom, офіційний набір з додаткових 32 рівнів для тих, кому м'ясорубки у звичайних Doom і Doom II виявилося замало. Гравцеві доведеться вирушити на нову базу людства, але цього разу Марс лишається позаду - курс на Юпітер!


THE PLUTONIA EXPERIMENT

"The Plutonia Experiment" - друга частина так званого "фінального" Doom, іще один офіційний набір з додаткових 32 рівнів. Якщо вам удалося подолати попереднє доповнення і ви досі жадаєте крові пекельних покидьків, запрошуємо на останній двобій із демонічними потворами!BRUTAL DOOM

"Brutal Doom" - це фанатська модифікація, що працює як з оригінальним Doom, так і з усіма доповненнями, а також і з Doom II. Основна фішка Brutal Doom - надмірна жорстокість, море крові та сотні нових анімацій знищення огидних демонів. Відривайте їм голови, виривайте нутрощі, підсмажуйте сраки та посилайте їх усіх до дідька (певні, у цьому є певна іронія). Але купа крові - це лише початок. Творці модифікації додали купу нових режимів гри, нове озброєння, і навіть техніку, якою можна користуватися!Застрибуйте на байк і виносьте засранців на шалених швидкостях, стріляйте у них з танка, або згодовуйте їм ракетні сніданки, перебуваючи у кріслі власного механічного екзоскелета. На додачу до всіх цих нових функцій, Brutal Doom також покращує оригінальні мапи, оздоблюючи оточення новими деталями та інтерактивними предметами: ліхтарями, діжками та просто приємними оку декораціями.


Набридло вбивати демонів самотужки? Не проблема! Рятуйте полонених морпіхів і виносьте сволоту разом. Хто сказав, що справжні міцні горішки завше мусять воювати самотужки?


Увага: аби грати із модифікацією Brutal Doom, виконайте наступні кроки:

 1. Перейдіть у теку з колекцією

 2. Знайдіть файл "brutalv21.13.2DM.pk3"

 3. Затисніть ліву кнопку миші та перетягніть його на файл "gzdoom.exe"

 4. Оберіть бажану гру (The Ultimate Doom, TNT Evilution, Plutonia Experiment, Doom II)

 5. Насолоджуйтесь!


HERETIC

"Heretic" - це розроблена Raven Software гра у жанрі темного фентезі. Колись, троє братів (Д'Спарил, Коракс і Ейдолон) були відомі як "Змійові вершники". Використавши свою магічну міць, вони перетворили сімох королів Парториса на божевільних рабів, а їхні війська - на спотворені армії темряви. Лише ельфи спромоглися захиститися від чарів вершників - але це їх не врятувало.


Брати оголосили ельфів єритиками та пішли війною на їхнє королівство. Після тривалих боїв, ельфійське військо було змушене відступити, але одному воїну вдалося прорватися крізь лінію фронту та почати довгий шлях до помсти. Наймолодшому з вершників, клятому Д'Спарилу, залишилося недовго…


HEXEN

"Hexen" - це розроблена Raven Software гра у жанрі темного фентезі, що продовжує описану у Heretic історію. Від миті загибелі Д'Спарила минули тисячоліття. Вцілілі вершники продовжили сіяти хаос незліченними вимірами, але насуваються нові герої, здатні покласти край цій скверні.


Цього разу гравець отримує можливість обрати, за якого саме чемпіона він або вона бажає грати: за бійця Баратуса, за чарівника Дедолона, або ж за церковника Паріаса. Кожен з них має унікальну зброю та характеристики, завдяки чому гру можна пройти тричі, отримавши неповторний досвід.


CHEX QUEST (1, 2 & 3)

"Chex Quest" - це історія про боротьбу корисних пластівців проти огидних слизо-прибульців. У колекції зібрано всі три частини саги, а також повністю локалізовано текстури. Битва за здоровий спосіб життя ще ніколи не була такою приємною!Особливості українських локалізацій:

 • переклад здійснено з мови оригіналу (англійської версії);

 • виконано повний переклад текстової частини всіх ігор;

 • виконано повний переклад рушія GZDoom;

 • виконано переклад графічної складової;

 • виконано дубляж реплік (там, де це було доцільно)


УВАГА: українські локалізації базуються на платформі GZDoom g4.8.2 - і саме тому вона необхідна для належної роботи всіх наявних у колекції перекладів. "Антологія Doom" уже містить у собі цю платформу, тож якщо ви завантажуєте повний реліз, жодних додаткових дій з вашого боку не вимагатиметься.


Якщо ж ви бажаєте завантажити українізатор, вам доведеться спершу завантажити та встановити на свій комп'ютер GZDoom g4.8.2 - і лише потім поставити поверх цієї платформи наш українізатор.


Працездатність української локалізації на інших версіях платформи GZDoom не перевірялась і не гарантується, жодної підтримки у зв'язку з цим не надаватиметься - випробовуйте на власних страх і ризик.


Локалізації не працюватимуть на MS DOS чи будь-яких інших версіях наведених у колекції ігор і портовані на інші рушії також не будуть.


Український трейлер до колекції:Дякуємо за те, що залишаєтеся з нами!

Бажаємо гарного та спокійного дня.


- Команда TSF

328 переглядів1 коментар

1 Comment


Jorest Lukianchuk
Jorest Lukianchuk
Jul 29, 2023

МЕГАБАЗА та МЕГАКРУТО! Дякую за працю, уже завантажую!

Like
bottom of page